Trefuglhus med malerisett, inkludert 4 farger og en børste.
Brun (11)
| Materiale | Tre |
| Høyde | 12,8 cm |
| Bredde | 6,7 cm |
| Lengde | 13,4 cm |
| Størrelse | 6,7 cmx12,8 cmx13,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 158/4.67 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx32,5 cmx43,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI886811 | 7744 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 199,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 106,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 129,00 kr
Fra 282,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |