Plysj bamse med hettegenser og syede øyne.
Hvid (02)
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 12 cmx20 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 102/7.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI818202 | 2992 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 14,50 kr
Fra 130,50 kr
Fra 59,50 kr
Fra 174,50 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |