Plysj tiger med broderte øyne, munn og værhår. Inkluderer en merkelapp for print. Kombinerer med vare GI5013.
Multicolor (09)
| Materiale | Polyester, Polypropylen |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 12 cmx20 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 98/6.29 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Washing/Cleansing 2009/48/EC, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI74803009 | 1803 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 14,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 129,00 kr
Fra 132,50 kr
Fra 64,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |