Plysj panda med lange armer og borrelåslukking. Broderi øyne. Inkludert øremerke for utskrift.
Multicolor (09)
| Materiale | Polyester, Polypropylen |
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 10 cm |
| Størrelse | 8 cmx32 cmx10 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 62/7.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx42 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, OEKO, Washing/Cleansing 2009/48/EC, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101487609 | 463 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 14,50 kr
Fra 131,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 175,50 kr
Fra 98,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |