Sjiraff i plysj. Broderi øyne. Inkluderer en merkelapp for utskriftsformål.
Multicolor (09)
| Materiale | Polyester, Polypropylen |
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 9 cmx13 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 42/6.04 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Heavy Metals, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101488609 | 279 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 14,50 kr
Fra 130,50 kr
Fra 59,50 kr
Fra 174,50 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |