Bomullsveske (80 gr / m²) løpesnor med sett med 3 tenkespill i stål.
Khaki (13)
| Materiale | Jern, Bomull |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 12 cm |
| Størrelse | 8 cmx1,5 cmx12 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 72/15.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/200 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx41 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-1, EN71-3, Cadmium, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Washing/Cleansing 2009/48/EC, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI881413 | 6734 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,50 kr
Fra 10,50 kr
Fra 58,00 kr
Fra 89,50 kr
Fra 83,50 kr
Fra 10,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |