Trepuslespill med ni brikker, satt i et trebrett. Designet på puslespillet kan skrives tilpasset.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Træ (945)
| Materiale | Tre, Poppel |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 15 cmx0,4 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 25/10.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 17,5 cmx49,5 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, EN71-2, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI427485945 | 32061 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,50 kr
Fra 10,50 kr
Fra 83,50 kr
Fra 134,50 kr
Fra 58,00 kr
Fra 10,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |