24 forskjellige tankespel i plast. Leverast i utstillingsboks. NB! Selgast i parti på 24 stk. Merk at prisane er oppgitt per kube, ikkje ein heil boks.
Multicolor (09)
| Materiale | PS |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 4 cmx4 cmx25 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/13.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 27 cmx52 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Heavy Metals, Phthalates, EN71-2 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI232409 | 17118 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,50 kr
Fra 10,50 kr
Fra 83,50 kr
Fra 58,00 kr
Fra 45,50 kr
Fra 134,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |