Treblokktårn ferdighetsspill. Pakket i bomullspose.
Brun (11)
| Materiale | Bomull, Tre, Pinewood |
| Høyde | 17 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 5 cm |
| Størrelse | 5 cmx17 cmx5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 240/13.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23 cmx45 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, EN71-2, Formaldehyde, PCP, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI73667211 | 1150 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,50 kr
Fra 440,00 kr
Fra 111,50 kr
Fra 124,50 kr
Fra 148,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |