Schwarzwolf KASAI -vesken kan være et hyggelig tillegg til SAJAMA -matten. Den lar den blåses opp raskt og enkelt.
Denne vesken vil også være en uerstattelig følgesvenn når du camper.
Du kan bruke den som en vanntett pose for å holde tingene tørre i dårlig vær eller under vannsport.
Den kan også brukes som en enkel pute under hodet. Bare legg i klærne og lukk. Hvis du fyller det med vann og henger det på et tre, får du en provisorisk dusj.
Pakket i en Schwarzwolf -gaveeske.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 159,00 | 130,50 | 129,00 | 126,50 | 125,50 | 124,50 | 122,50 |
Grå (03)
| Materiale | 400D Nylon + TPU |
| Høyde | 61 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Størrelse | 36 cmx61 cm |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2 181,00 kr
Fra 359,00 kr
Fra 670,00 kr
Fra 100,50 kr
Fra 519,00 kr
Fra 335,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |