Kikkert, 10 x 42, av aluminium sm er gummibekledd. Bra justeringsmuligheter gjør den enkel å bruke. Rengjøringsduk og nylonveske medfølger
Sort (01)
| Materiale | Plast, PVC, Gummi, Nylon, Borrelås |
| Høyde | 4,5 cm |
| Bredde | 11,5 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 11,5 cmx4,5 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 441/9.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 21,5 cmx32,5 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Heavy Metals, Lead, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI652701 | 333 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 981,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |