Rustfritt stål, tredelt grillverktøysett i fiberduk. Inkludert: en slikkepott, tang og gaffel.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | Rostfritt stål 430, Non-Woven 90g/m2 |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 12 cmx4 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 463/10.12 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/20 |
| Carton Størrelse | 23 cmx43 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Phthalates, Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, Food Safe, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI546032 | 6708 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 872,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 317,00 kr
Fra 359,00 kr
Fra 329,00 kr
Fra 91,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |