Termosflaske i rustfritt stål (500 ml) og to krus i rustfritt stål (260 ml), dobbeltvegget. Leveres i bæreveske av nylon med bærebånd.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Multicolor (09)
| Materiale | Plast, Rustfritt stål |
| Høyde | 27 cm |
| Bredde | 18,5 cm |
| Størrelse | 18,5 cmx27 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 816/8.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 43 cmx42,5 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, Phthalates, SVHC\'s, Formaldehyde, Food Safe, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI467809 | 2376 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 86,50 kr
Fra 93,50 kr
Fra 100,50 kr
Fra 319,00 kr
Fra 319,00 kr
Fra 139,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |