Solbriller i RPC med UV400-beskyttelse. RPC-logo på enden av siden. Individuelt pakket i papirpose.
Sort (01)
| Materiale | Metall, AC, Resirkulert polykarbonat |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 5 cmx3 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 22.85/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/250 |
| Carton Størrelse | 38,5 cmx61,5 cmx35,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96773501 | 4383 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 21,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 7,56 kr
Fra 20,50 kr
Fra 18,00 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |