Arbeidsvest med flere lommer og v-hals. Glidelås foran. Tre brystlommer med klaff og borrelås. Øvre lomme med multifunksjonsring. To sidelommer med glidelås, med to overlappende lommer med klaff og borrelås. To baklommer med klaff og borrelås. Hals, ermehull og kant med detaljer.
3,71 kg
| Antall | 25 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 190,00 | 188,00 | 186,00 | 184,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Vevet i Polyester Bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 17,2kg |
| Vekt | 16,8kg |
| Emballasje | 39x53x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159760573 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| 2XL | 0 |
| 3XL | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 304,00 kr
Fra 1 099,00 kr
Fra 799,00 kr
Fra 449,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 49,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |