Unisex servicebukser. Rettskåret. Elastisk linning. Glidelås- og knappelukking. Baklomme.
3,71 kg
| Antall | 25 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 138,00 | 136,00 | 134,00 |
Laboratoriegrønn
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Woven twill i Polyester Bomull, 160 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,5kg |
| Emballasje | 37x64x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159770732 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 100 |
| S | 200 |
| M | 399 |
| L | 400 |
| XL | 200 |
| 2XL | 100 |
| 3XL | 100 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 304,00 kr
Fra 1 099,00 kr
Fra 799,00 kr
Fra 449,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 49,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |