Multifunksjonell varm arbeidsvest med høy hals. Glidelås foran med stropp og borrelås. Ytterlomme til telefon på høyre side. To kilelommer med sideluftehull foran. To små pennelommer. Én iinnerlomme med borrelås. Glidelåslomme. Forlenget bakstykke. Selvfestende justering.
3,71 kg
| Antall | 25 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Vevet i Polyester Bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,5kg |
| Emballasje | 39x60x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159761662 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 120 |
| M | 380 |
| L | 459 |
| XL | 300 |
| 2XL | 160 |
| 3XL | 100 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 304,00 kr
Fra 1 099,00 kr
Fra 338,00 kr
Fra 799,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 1 099,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |