Mikrofleecejakke i fargekombinasjon. Høy krage og kontrasterende injisert glidelås. Kontrasterende skuldre og detaljer. Sidelommer med glidelås. Elastiske ribbekanter og sidejustering i kanten.
3,71 kg
| Antall | 25 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 |
Bly
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Microfleece i Polyester, 220 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 39x64x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159760092 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 15 |
| M | 135 |
| L | 179 |
| XL | 105 |
| 2XL | 29 |
| 3XL | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 719,00 kr
Fra 848,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 848,00 kr
Fra 520,00 kr
Fra 542,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |