Spesielt kjølehåndkle i 100% polyester. Dip håndkleet i kaldt vann og det vil forbli kaldt lenge. Mål 30 x 80 cm. Praktisk for sportsaktiviteter eller solbrenthet. I gjennomsiktig beholder med ABS skrukork og karabinkrok.
Lyseblå
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 16 cm |
| Diameter | 6.5 cm |
| Vekt | 98 g |
| Volum | 143.7933 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 248,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 369,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |