Arora unisex hettegenser - en blanding av stil og komfort designet for alle. Hettegenseren har flatstrikkede ribbestrikkede sidepaneler for optimal komfort og en v-innsats midt foran som gir tekstur og karakter. Det som skiller denne hettegenseren fra de andre, er de v-formede flatstrikkede ribbestrikkede mansjettene, et design som er gjennomtenkt. Den børstede innsiden gir en myk, varm og lun følelse. Hettegenseren er laget av 300 g/m² bomull blandet med polyester, og balanserer naturlig komfort med slitestyrke.
3,38 kg
| Antall | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 530,00 | 510,00 | 500,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 42 |
| CO2-avtrykk | 3,38 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i BCI bomull Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 51x36x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159583240 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XXS | 62 |
| XS | 89 |
| S | 110 |
| M | 293 |
| L | 424 |
| XL | 83 |
| XXL | 101 |
| 3XL | 60 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 330,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 190,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |