Azurite kortermet unisex t-skjorte er laget av 100 % OCS-sertifisert organisk bomull med en stoffvekt på 160 g/m², noe som gjør den myk og komfortabel å ha på seg. Med rund hals, detaljer med dobbeltnålssøm og størrelsesetikett har den slitestyrke og komfort uten lapper. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,89 kg
| Antall | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 128,00 | 126,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i Organisk bomull, 160 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 51x37x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159743828 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 295 |
| M | 455 |
| L | 352 |
| XL | 203 |
| 3XL | 48 |
| 3XS | 47 |
| 4XS | 47 |
| XXS | 48 |
| XS | 98 |
| XXL | 98 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 66,00 kr
Fra 51,00 kr
Fra 56,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 86,00 kr
Fra 120,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |