Rund, kortermet t-skjorte i økologisk bomull. Rund hals med 1x1 ribbestrikk. Dekorative sømmer i nederkant og på ermene. Avtagbar etikett. Modellen er 185 cm og har på seg str. L.
0,92 kg
| Antall | 25 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 74,00 | 72,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Roly er et av de mest anerkjente merkene på det europeiske markedet for tekstilprodukter til markedsføring, inkludert fritidsklær, sportsklær, arbeidsklær osv. Roly tilbyr en kombinasjon av verdier, følelser og holdninger som går utover det konvensjonelle, med et stort utvalg av stoffer, design og farger, samt en egen forpliktelse til å tilfredsstille kundenes behov.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 0,92 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% Organisk bomull, 160 g/m2 |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 50x36x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159654902 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| S | 52 |
| M | 106 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| 2XL | 77 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 66,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 56,00 kr
Fra 51,00 kr
Fra 120,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |