USB-hub (2.0) laget av aluminium og resirkulert papir. Med to USB-C-porter og to USB-porter. Inngangen er USB-C. Individuelt pakket i brun papp.
Brun (11)
| Materiale | Aluminium, Vete strå, Resirkulert papir |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 48/7.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 22 cmx44 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, PCP, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97658811 | 6045 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,50 kr
Fra 892,00 kr
Fra 607,50 kr
Fra 14,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |