Rask lagring av 16 GB filer hvor som helst er alltid mulig med den hendige Rotate basic 16 GB USB minnebrikken. Et perfekt produkt for å markedsføre din logo. Plug and play teknologi - kompatibel med Windows og MacOS operativsystemer. USB 2.0 med en skrivehastighet på 2,92 MB/s og lesehastighet på 9,76 MB/s. Produktet har en 360 graders roterende aluminiumsdel som gjør USB minnet enkelt å åpne og lukke og forhindrer at smuss kommer inn i USB porten. MERK! Udekorert produkt leveres ikke pakket i eske. Produkt og eske kommer hver for seg.
| Antall | 25 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 54,00 | 53,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast, Aluminium |
| Størrelse | 5,8 x 1 x 1,9 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 28x14x43cm |
| GTIN / EAN | 8713159239802 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 76 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 91,00 kr
Fra 72,50 kr
Fra 78,00 kr
Fra 64,50 kr
Fra 91,50 kr
Fra 26,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |