Oppladbare sykkellys (sett med to) i ABS og silikon, med 3 LED-lys med 4 lysmoduser og en batterikapasitet på 650 mAh. Individuelt pakket i brun papp.
Multicolor (09)
| Materiale | ABS, Silikon, Akryl, aluminiumslegering med forkrommet |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 5 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx3 cmx5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 90/14.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 31 cmx48 cmx58 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110713309 | 4446 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,50 kr
Fra 158,50 kr
Fra 14,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 492,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |