ABS-isskrape med PET-børste og handtak i bøketre. Individuelt pakka i ein resirkulert polypose.
Sort (01)
| Materiale | ABS, PET |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Størrelse | 8 cmx3 cmx37 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 193/10 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 29 cmx41 cmx40,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117219901 | 3455 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,56 kr
Fra 95,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 21,50 kr
Fra 19,00 kr
Fra 15,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |