COB-lommelykt i aluminium og legering med ABS-kabinett og metallklips på baksiden. Har 3 lysfunksjoner, zoommodus og en svart karabinkrok på oversiden. Drevet av et 14 500?500 mAh litium-ion-batteri med type-C-lading. Leverer 130 lumen og inkluderer en 30 cm svart kabel. Trykknappbetjening og magnetisk base. Individuelt pakket i en brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Legering |
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 3 cm |
| Størrelse | 3 cmx13 cmx3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 62/8.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 29 cmx38 cmx20,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126790801 | 6234 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 117,50 kr
Fra 51,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 28,00 kr
Fra 33,50 kr
Fra 17,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |