ABS arbeidslys med 3 LED-lamper og 2 magneter bak. Lyset har to innstillinger: blinkende og konstant. Batterier inkludert.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,2 cm |
| Lengde | 15,9 cm |
| Størrelse | 2,2 cmx1,5 cmx15,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 29 cmx39 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, MSDS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI857701 | 8 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 117,50 kr
Fra 51,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 28,00 kr
Fra 33,50 kr
Fra 17,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |