Aluminiumsvinkel med integrert vater. Lengde 30 cm med tydelig centimeterindikasjon. Praktisk design for presis måling og nivellering. Individuelt pakket i brun papp med illustrasjon.
Sølv (32)
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 3,4 cm |
| Bredde | 16,3 cm |
| Lengde | 30,6 cm |
| Størrelse | 16,3 cmx3,4 cmx30,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 131/8.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32,5 cmx35,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI135040832 | 4816 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 63,00 kr
Fra 38,50 kr
Fra 68,50 kr
Fra 42,50 kr
Fra 51,00 kr
Fra 30,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |