Målebånd, rød ABS-beholder med svart gummigrep, svart belteklips, svart stopp knapp, svart endekrok med 2 sterke magneter, gult bånd, matt sølv PVC klistremerke på beholderen.
1.59 KG
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 99,00 | 96,00 | 94,00 | 92,00 | 90,00 |
Rød
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 8 x 7 x 3 cm |
| Vekt | 206g |
| Trykkeflate | 35 x 20 mm |
| Materiale | ABS,Karbonstål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold måleapparatdirektivet 2014/32/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 8798 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 38,50 kr
Fra 68,50 kr
Fra 30,50 kr
Fra 57,00 kr
Fra 44,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |