Case Logic Invigo 15,6" PC sleeve har en 10 mm tykk polstret innside for å beskytte laptopen. Den er laget av 100 % resirkulert 600D polyester utvendig og har 150D polyesterfôr. Frontpanelets glidelåslomme har praktisk plass til strømledninger og lite tilbehør. Med trekvart glidelåsåpning kan laptopen nås fra toppen eller siden av mappen.
1,80 kg
| Antall | 25 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 630,00 | 610,00 |
Solid svart
Praktiske og smarte vesker utformet for å forenkle hverdagen.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 29 |
| CO2-avtrykk | 1,80 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | KAMBODSJA |
| Materiale | 600D i 100% Resirkulert polyester |
| Størrelse | 40,5 x 29,5 x 5,5 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 2kg |
| Vekt | 1,9kg |
| Emballasje | 44x22x33cm |
| GTIN / EAN | 085854256346 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 67 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1 098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 598,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |