Praktisk henger for veske, lett å brette og ha i posen. Legg den på bordplaten for enkel bruk. Antiskli på baksiden. Opptil 4 farger design på metallemblemet. Sølv eller gull. Med eller uten epoksydeksel.
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 67,50 | 62,50 | 59,50 | 57,00 | 56,00 |
Guld (31)
| Materiale | Metall |
| Høyde | 7 mm |
| Bredde | 44 mm |
| Lengde | 86 mm |
| Diameter | 34 mm |
| Størrelse | 44 mmx7 mmx86 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | ca 4-5 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 199,00 kr
Fra 6,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 50,00 kr
Fra 92,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |