Et produkt laget i Europa
Fasjonabel, praktisk og praktisk veske for hverdagsbruk.
Vesken er laget av slitesterkt, mykt skummateriale.
Fleksibelt materiale lar deg pakke ting i forskjellige størrelser. Myk and
solide håndtak for komfortabel bæring. Maskinvaskbar (lav temperatur) og gratis tørking.
Stoff: skum, mykt materiale
Størrelse: 30 x 28 x 18 cm
Markeringspunkter: hele overflaten
Merking: sublimering
The One Premium
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 349,50 | 327,00 | 316,50 | 311,00 | 298,00 | 285,50 | 276,00 |
Multicolor (09)
| Variant | Antall |
|---|---|
| Print 1 side | |
| Print 2 sides |
| Materiale | 100% Polyester, Flexibelt skum |
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 30 cmx28 cmx18 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 60 cmx40 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 199,00 kr
Fra 6,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 50,00 kr
Fra 92,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |