Dokumentväska i polyester (600D) med håndtakr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PVC, Polyester 600D |
| Høyde | 26 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 35,5 cm |
| Størrelse | 9 cmx26 cmx35,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 149/7.4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 37 cmx45 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI614101 | 4735 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 86,50 kr
Fra 36,50 kr
Fra 463,50 kr
Fra 191,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |