Dokumentveske i RPET filt med detaljer i PU. Et stort hovedrom. Vesken lukkes med to spenner.
Grå (03)
| Materiale | PU, rPET Filt |
| Høyde | 30 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 75/10 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 39 cmx67 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Cadmium, PAHs, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97097703 | 1631 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 87,00 kr
Fra 37,00 kr
Fra 463,50 kr
Fra 191,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |