Jute kjøligere ryggsekk med aluminiumsfolie interiør og frontlomme.
Brun (11)
| Materiale | Aluminiumsfolie, Bomull, Nylon, Sink, Jute |
| Høyde | 23 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 16 cmx23 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 150/8.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx45 cmx53 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Foodcontact, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86647911 | 6117 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 46,50 kr
Fra 175,00 kr
Fra 549,00 kr
Fra 699,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |