Et produkt laget i Europa.
Hoftelomme med sublimasjonstrykk over det hele. Hovedlomme med glidelås.
Justerbar stropplengde. Solid plastspenne.
Materiale: 100% polyester - 190T
Størrelse: 28 x 14 cm
Vekt: 190 gsm
Markeringspunkter: hele overflaten
Merkevarebygging: sublimering
The One Premium
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 140,00 | 127,50 | 122,50 | 120,50 | 115,00 | 110,00 | 103,50 |
Multicolor (09)
| Materiale | 190T Polyester |
| Høyde | 14 cm |
| Lengde | 28 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 60 cmx40 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 74,00 kr
Fra 278,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 238,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 479,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |