Ryggsekk i eksklusiv design med tilpasset datarom med plass til opptil 17" pc med widescreen. Ekspansiv innvendig oppbevaring for bøker, permer og mapper. Organisasjonspanel for oppbevaring av bærbar elektronikk, penner og annet. Speed Pocket sikker oppbevaring og rask tilgang til verdisaker (klokker, nøkler, mobiltelefon osv.) før passering av sikkerhetskontroll på flyplasser. Utvendig nettlomme.
6,59 kg
| Antall | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 710,00 | 700,00 | 690,00 |
Solid svart
Praktiske og smarte vesker utformet for å forenkle hverdagen.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 6,59 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 400D i Nylon |
| Størrelse | 31,5 x 47 x 21,6 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 44x48x35cm |
| GTIN / EAN | 0085854239738 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3752 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 598,00 kr
Fra 1 098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 798,00 kr
Fra 598,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |