Liten skulderveske i polyester. Hovedrom og frontlomme med glidelås og en innvendig lomme. Justerbar skulderstropp.
Grå (03)
| Materiale | Polyester |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 16 cm |
| Størrelse | 6 cmx20 cmx16 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 165/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 46 cmx50 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI70950603 | 359 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2 500,00 kr
Fra 85,50 kr
Fra 120,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 81,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |