Polyester (600D) strandveske med glidelås og frontlomme med glidelås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Blå (05)
| Materiale | Polyester, PEVA, 600D/PVC, 420D/pvc |
| Høyde | 36 cm |
| Bredde | 12,7 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Størrelse | 12,7 cmx36 cmx31 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 240/12.41 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40,5 cmx56 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI795305 | 114 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 93,50 kr
Fra 79,00 kr
Fra 124,50 kr
Fra 64,50 kr
Fra 82,00 kr
Fra 145,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |